Prowadnica.com.pl  istnieje na rynku od 2008 roku. Prowadzimy sprzedaż internetową i stacjonarną. Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem osób nią zarządzających.

Działamy na rynku elektronarzędzi, sprzętu dla pilarzy i drwali oraz urządzeń ogrodniczych. Nasza firma stawia na stabilny i pewny rozwój, z każdym dniem umacniamy swoją pozycję na rynku.

Produkty, które oferujemy cechują się wysoką jakością wykonania, cieszą się uznaniem wśród naszych klientów.
Naszym celem jest jak najlepsza obsługa klienta, dlatego potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Odpowiadamy na Państwa potrzeby powiększając stale naszą listę produktów.

Zapewniamy dobór odpowiednich produktów do oczekiwań klienta, atrakcyjne ceny, fachowy instruktaż oraz kompleksową obsługę wraz z pełną opieką posprzedażną.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych marek, takich jak Al-Ko, Makita, Oleo-Mac, Oregon, Bosch, Stihl i innych.

Nasz serwis gwarantuje Państwu kompleksową naprawę narzędzi dostępnych w naszym sklepie. Oferujemy usługi z zakresu ostrzenia łańcuchów, także widiowych i ich nitowania, ostrzenia i wyważania noży oraz trójzębów. Pozostałe naprawy jakie świadczymy to: przeglądy serwisowe, prostowanie wału kosiarek, regulacja i czyszczenie gaźnika w nowoczesnej myjce ultradźwiękowej.

Zapraszamy do współpracy.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównywania