Przewód paliwa z tygonu 2,4 mm x 5,2 mm / 1cm Zobacz większe

Przewód paliwa / oleju z tygonu 4,8 mm x 8 mm / 1cm

07-2600

Nowy

Przewód paliwa i oleju z tygonu do kos, pilarek, kosiarek, opryskiwaczy itp.

Więcej szczegółów

0,80 zł

Więcej informacji

Przewód paliwa / oleju z tygonu 4,8 mm x 8 mm / 1cm do kos, pilarek, kosiarek, opryskiwaczy itp.

  • Średnica wewnętrzna przewodu: 4,78 mm.
  • Średnica zewnętrzna przewodu: 7,92 mm.

Przewód paliwa Oregon F-4040-A jest półprzezroczysty, żółty dla łatwej identyfikacji i monitorowania przepływu. Jest stosowany w małych liniach paliwowych silnika, takich jak pilarki, kosiarki, kosy oraz liniach smarowania.

Tygon to marka dla rodziny elastycznych rurek polimerowych składających się z różnych materiałów, które mogą być stosowane w szerokim zakresie specjalistycznych wymagań dotyczących transferu płynów.  Określony skład każdego rodzaju jest tajemnicą handlową. Niektóre warianty przewodów mają wiele warstw różnych materiałów. Tygon jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Saint-Gobain Corporation. Istnieje wiele formuł klarownych, elastycznych rur Tygon. Odporność chemiczna i właściwości fizyczne różnią się w zależności od różnych preparatów, ale ogólnie rurka ma być "tak odporna na atak chemiczny, że będzie obsługiwać praktycznie każdą substancję chemiczną", czy to w postaci cieczy, gazu czy zawiesiny. Użytkownicy powinni zachować ostrożność, aby dopasować charakterystykę badanego przewodu do swoich specyficznych wymagań.

Z naszego doświadczenia w serwisie stwierdzamy, że zastosowane przewody z tygonu są tak dobre jakościowo, że szybciej nastąpi wymiana silnika w danym urządzeniu niż przewodu paliwowego.

Cena za 1cm.

Opinie

Napisz opinię

Przewód paliwa / oleju z tygonu 4,8 mm x 8 mm / 1cm

Przewód paliwa / oleju z tygonu 4,8 mm x 8 mm / 1cm

Przewód paliwa i oleju z tygonu do kos, pilarek, kosiarek, opryskiwaczy itp.

Produkty powiązane